Ödeme Seçenekleri


arminayapi.com’da ödemelerinizi kredi kartı, banka (ATM) kartı, sanal kart,EFT,havale ve kredi/banka kartlarınızda biriken puan'lar ile yapabilirsiniz. Belirtilenlerin dışındaki ödeme yöntemleri (kapıda ödeme) Arminayapi.com 'da kullanılmamaktadır.

Kredi Kartı ile nasıl ödeme yapılır?

Siteden yapacağınız tüm alışverişlerde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.Detaylı bilgi için tıklayın

Banka (ATM) Kartı ile nasıl ödeme yapılır?
Banka (ATM) kartıyla ödeme yaparken kart bilgilerinizi girdiğiniz ödeme ekranında "3D Secure kullan" seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. 3D Secure güvenlik sistemini kullanabilmeniz için kartınız 3D secure sistemine kayıtlı olmalı ve online alışverişe açık olmalıdır. Banka kartınızını online alışverişe açtırmak ve 3D Secure güvenlik sistemine kaydettirmek için lütfen bankanızla iletişime geçiniz.

Sanal Kredi kartı ile nasıl ödeme yapılır?
Sanal Kredi Kartı; vadesiz hesabınıza ya da kredi kartınıza bağlı tanımlanan, limitini sizin belirlediğiniz, internette alışveriş yaparken kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır. Sanal kredi kartı başvurusu yapmak ve detaylı bilgi almak için lütfen bankanızla irtibata geçiniz.

Puan ile nasıl ödeme yapılır?
Puan özellikli kredi/banka kartlarınızda biriken puanlarınızı peşin veya taksitli tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Ödeme ekranında Puanlı kartınızın bilgilerini girdikten sonra "Ödememi Puanımla Yap" seçeneği ile ödemenizin tamamını veya mevcut puanınıza karşılık gelen tutarı ödeyebilirsiniz.

EFT,havale ile nasıl ödeme yapılır?

Siparişinizi verdikten sonraki 5 iş günü içinde belirtilen hesap numaralarına havale/eft yapınız. Siparişinizi verdikten sonraki 5 iş günü içinde havale/eft yapmadığınız taktirde siparişiniz iptal olur.

Kapıda ödeme seçeneği neden yok?

Müşterilere gönderdiğimiz ürünler teslim adresinde bulunmadıkları veya teslim almadıkları  sebebiyle kargodan geri geldikleri için kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

 BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

ARMİNA BANYO LTD. ŞTİ.

YAPI KREDİ BANKASI-TR63 0006 7010 0000 0052 8056 67

BEYKENT BULVAR ŞB.