Hakkımızda

ARMİNA BANYO CAM İŞLEME Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2004 yılında kurulan ve devamlı büyüyen yapısı ile kendi sektöründe hep bir adım daha ileriyi hedefleyen firma olmuştur.

ARMİNA BANYO CAM İŞLEME Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti ISO 9001 -2000  ve diğer sertifikalara sahip olmakla birlikte, yeni patentli ürünleri ile sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almıştır.

2004 yılından bu güne tescilli ARMİNA markası ile faaliyette olan firmamız, 2009 yılında ARMİNA BANYO CAM İŞLEME Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti olarak duşa kabin, duş tekneleri ve küvet imalatına başlamıştır. İç ve dış ticaret alanında alım ve satımları ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

ARMİNA BANYO CAM İŞLEME Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti 2009 itibariyle yapımı tamamlanan E-TİCARET sitemizle birlikte nihai müşterilerimize direk satışa başlamıştır.

ARMİNA BANYO CAM İŞLEME Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti ilkesi; Ülke ekonomisine katkıda bulunarak bir dünya markası olabilmektir. Bu yolda emin adımlarla ilerlememize katkıda bulunan tüm çalışanlarımız ve değerli müşterilerimize bize duydukları güven ve verdikleri desteğe teşekkür ederiz.

ARMİNA BANYO