Çoğu zaman bir banyo projesindeki en göz korkutucu satın alımlardan biri, alanınız için doğru duş kabini seçmek kesinlikle doğru yapmanız gereken bir karardır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı seçenek ve yapılandırma ile, nereden başlayacağınızı bilmek zor olabilir. Bu yüzden Türkiye'deki 1 numaralı duş üreticisi Armina Banyo ile birlikte çalışarak bu duş kabini satın alma kılavuzundaki tavsiyelerinde bulunduk.


Başlangıç

Hazırlanamayan, başarısızlığa hazırlanılan - duş kabini satın almadan önce zemininizi yapmanız çok önemlidir. İlk olarak, alanınızı ölçün ve kaplamak istediğiniz alanı belirleyin. Eksiksiz bir banyo projesi yapıyorsanız, daha fazla yer kaplaması için daha büyük bir kabin ve dolayısıyla daha büyük bir duş teknesi düşünmeye değer olabilir. Bu, ek döşeme maliyetlerinden tasarruf etmenin yanı sıra size daha büyük bir duş alanı da sağlayabilir.

Ayrıca, banyo bütçenizi aklınızda bulundurun - çoğu bütçeye uyacak, çoğu duş kabininin özelliklerine ve avantajlarına bağlı olabilen muhafazalar vardır. Örneğin, kendi kendini temizleme teknolojileri veya daha fazla dayanıklılık için daha kalın cam gibi daha gelişmiş özelliklere sahip bir duş kabinine yatırım yapmaya değer olabilir. Her zaman güvenebileceğiniz güvenilir bir marka seçin ve tamamlanmış kasanızdan % 100 memnun kalmanız için mevcut tamamlayıcı duş teknesi seçeneklerine bakın.


Duş kabini seçenekleriniz

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı duş kabini seçeneği vardır. Her konfigürasyonun kendine özgü özellikleri ve avantajları vardır ve belirli bir banyo alanına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Armina duş kabini aralığı herhangi banyo alanı uygun konfigürasyonları vardır. 


Geniş banyo alanları

Büyük bir banyonuz varsa ve lüks bir muhafaza arıyorsanız, Armina Carmen Kayar Kapı muhafazası mükemmel bir seçenektir. Kayar kapı, tabanda hızlı serbest bırakma silindirlerine sahiptir, yani ulaşılması zor alanları kolayca temizleyebilirsiniz.

Mira Leap duş kabini


Daha küçük banyo alanları

Küçük bir banyonuz veya ebeveyniniz varsa, alanınızı en üst düzeye çıkarmak çok önemlidir. Armina Class Seri kabini deneyin İçe açılan kapılarla gerçek bir yer tasarrufu sağlar. Ayrıca, yerden tasarruf sağlayan başka bir duş kapısı için Lara Menteşe kapı duş kabinine bakın.


Köşe muhafazası

Banyonuzun köşesindeki bir mahfaza için, Armina Class Oval duş kabini zarif bir kavisli görünüm eklerken, bir Duşakabin mahfazasının tüm pratikliğini sağlar.

Mira Leap çeyrek duş kabini


Islak oda görünümünü alın

Yelken Cam Duşakabin eğilimi, özellikle küçük banyolar veya ebeveynler için giderek daha popüler hale geliyor. Islak odanız için pratik bir duş kabini çözümü arıyorsanız, Sabit bölücü paneli , entegre Würth CleanCoat® teknolojisi ile ince, minimalist ve temizlenmesi kolaydır.


Tamamlayıcı duş teknenizi seçin

Boyutlarınızı ölçtükten ve alanınıza en uygun duş kabinini seçtikten sonra, tamamlayıcı duş tekneniz olan son dokunuşu eklemenin zamanı geldi. Armina Leon duş kabini serisi, Armina Flat  serisine mükemmel uyum sağlar .  Daha da iyisi, geniş ürün yelpazesinde ihtiyaçlarınıza ve kişisel tarzınıza uygun seçenekler var.

Mira Flight Düşük duş teknesi

Sanica Flat tekne yelpazesi süper ince 50 mm yüksekliğine sahiptir ve bu da onu düzgün, minimalist bir tekne çözümü haline getirir. Daha fazla güvenlik arıyorsanız, Ödüllü kaymaz akrilik kaplaması, güvenlik açısından endüstri standartlarını aşar ve özellikle bir aile banyosu için mükemmeldir. Sanica duş teknelerinin tamamını bugün keşfedin .

 Duş kabinleri

Armina duş kabinlerin  tamamına göz atın ve benzersiz banyo alanınız için doğru seçeneği bulun